ТОВ “Сервіс Житлобуд-1” як управитель будинку, подало від імені мешканців документи на участь в проєкт і Кабміну (постанова від 20 березня 2026 року), за яким багатоквартирні будинки Києва зможуть отримати генератори, акумуляторні системи та інвертори за державні кошти для підготовки до опалювального сезону 2026–2027 років. Кабінет міністрів ухвалив постанову №353 від 20 березня 2026 року про експериментальний проєкт із встановлення систем резервного живлення
Шановні мешканці! Оплатіть, будь ласка, борги! Це дасть нам змогу ще якісніше обслуговувати ваш будинок!



