ТОВ “Сервіс Житлобуд-1” почало свою діяльність як управитель житловими будинками в 2020 році, але всі наші працівники від директора до двірника та сантехніка мають вже 30-річний досвід роботи в сфері комунальних послуг. Наша команда пройшла важкі часи реорганізації компаній-постачальників комунальних послуг, пандемії та блекаутів, осаду нашого улюбленого міста Києва і не на день не припинило обслуговування житлових будинків, мешканці яких довірили нам безпеку своїх осель. Ми пишаємося тим, що в постійній нестабільній ситуації, в який перебуває наша країна, ТОВ “Сервіс Житлобуд-1”держить високу планку якості обслуговування мешканців та зберігає робочі місця своїм працівникам.
Наші майстри, сантехніки та електрики знають кожен куточок в будинках і своєчасно реагують на аварійні ситуації. Наші двірники та прибиральниці слідкують за порядком у будинку, якісно прибирають прибудинкову територію та місця загального користування, враховуючи побажання мешканців щодо прибирання окремих дільниць. Наші диспетчера цілодобово на зв’язку, швидко вирішуючи саму складну ситуацію. Також працюють чергові сантехнік та електрик, які в разі необхідності можуть прибути на будинок для усунення аварійної ситуації навіть у комендантську годину.
Наше керівництво – директор та головний інженер досконало знають усі будинки, мешканці яких обрали нашу компанію управителем та вирішують проблеми та усувають екстрені ситуації , які в наш тяжкий час постійно змінюють одна одну. Начальник теплоенергодільниці ретельно слідкує за якістю обслуговування будинків та виконання працівниками своїх обов’язків, вирішує всі побутові проблеми з підвалами, горищами, трубами, електрощітовими та інше, слідкує за ретельною підготовкою будинків до опалювального сезону, якісною роботою насосів, щоб в будинках було налагоджено холодне та гаряче водопостачання.
Бухгалтерія та інженерна служба слідкує за балансом отриманих коштів та закупівлею ремонтних матеріалів, укладанням договорів з постачальниками комунальних послуг та своєчасною оплатою цих послуг, щоб в будинках завжди було світло, водопостачання, працювали ліфти та вивозилися побутові відходи. Отже ми всі працюємо для того , щоб наші мешканці відчували себе в своїх оселях безпечно та комфортно, бо ми відчуваємо себе не найманими працівниками, а дійсно УПРАВИТЕЛЯМИ будинків, а мешканці для нас не клієнти, а сусіди, з якими ми живемо в одному місті, в одній країні.